Warning: Undefined variable $pageID in /home/www/wp-content/themes/Baltijas krasti/functions.php on line 235

LIFE CoHaBit


Warning: Undefined variable $pageID in /home/www/wp-content/themes/Baltijas krasti/functions.php on line 235

Piedalāmies piekrastes Stirnu Bukā

Šajā pavasarī 2019.gada 30.martā dabas parkā “Piejūra” norisinājās taku skriešanas sacensības Stirnu Buks. Taku skrējējus priecēja priežu mežiem ieskautais un neskartais jūras liedags, meža ezeri, kā arī Latvijas krāšņākās upes Gaujas ieteka jūrā. Kopumā skrējienu dabas parkā izbaudīja vairāk kā 4919 apmeklētāji.

LIFE CoHaBit projekts arī piedalījās Stirnu Bukā, kurā projekta pārstāvji stāstīja sacensību dalībniekiem par dabas parku “Piejūra”, tā vērtīgajiem biotopiem, kā arī par nepieciešamību tos un rūpēties par to kvalitāti. Mazākiem sacensību dalībniekiem bija iespēja piedalīties interaktīvās spēlēs, bet jebkuram bija iespējams iegūt īpašumā īpašās LIFE CoHaBit projekta balvas.

Lai arī tā bija ļoti liela antropogēnā slodze, tomēr esam gandarīti, ka varējām pasākuma apmeklētājus iepazīstināt ar dabas parka burvību un unikalitāti un nepieciešamību to saudzēt. Paldies pasākuma organizatoriem, kas respektēja dabas parka “Piejūra” vērtības un mācīja to darīt arī saviem pasākuma apmeklētājiem!

 

Projekts LIFE CoHaBit (Nr. LIFE15 NAT/LV/000900) „Piekrastes biotopu aizsardzība dabas parkā “Piejūra”” tiek ieviests ar Eiropas Komisijas LIFE programmas un Valsts reģionālās attīstības aģentūras Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas finansiālu atbalstu.

Seko LIFE CoHaBit projekta aktivitātēm:

    https://www.facebook.com/dabasparkspiejura/

   https://twitter.com/DPiejura

   http://dabasparkspiejura.lv/index.php/lv/

 

Informāciju sagatavoja:

Agnese Jeņina

Biedrība “Baltijas krasti”