Warning: Undefined variable $pageID in /home/www/wp-content/themes/Baltijas krasti/functions.php on line 235

Vesels dabas parks – vesels Tu!


Warning: Undefined variable $pageID in /home/www/wp-content/themes/Baltijas krasti/functions.php on line 235

Pastāsti savu zvejniecības un makšķerēšanas stāstu!

Aicinām Carnikavas novada vietējos iedzīvotājus iesniegt savus pieredzes un atmiņu stāstus saistībā ar zvejniecības un/vai makšķerēšanas arodu. Labākie stāsti tiks publicēti brošūrā “Dzīve pie jūras!”, kas veltīta Carnikavas novada zvejniecības un makšķerēšanas tradīcijām Latvijas valsts 100-gades kontekstā. Brošūra tiks dāvināta apkārtnes bibliotēkām un Carnikavas novadpētniecības muzejam.

 

Interesantāko stāstu autori saņems piemiņas balvas un tiks aicināti uz svinīgu pasākumu “Dzīve pie jūras”, kas norisināsies Carnikavas novadpētniecības muzejā.

Lai iesniegtu savu stāstu – jāiepazīstas ar vadlīnijām stāstu iesniegšanai un jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama šeit.

Darbu iesniegšanas termiņš ir 2017.gada 1.septembris.

 

Stāsti, pieteikuma anketa un fotogrāfijas (ieskenētas vai jpg failā) jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu info@baltijaskrasti.lv, ar norādi “Brošūrai “Dzīve pie jūras” vai arī jāatstāj Carnikavas novada Klientu apkalpošanas centrā (Stacijas iela 5, Carnikava). Stāsts var tikt iesniegts arī ar roku rakstītā veidā. Tas kopā ar aizpildītu pieteikuma anketu jāatstāj Carnikavas novada Klientu apkalpošanas centrā vai jāatsūta ieskenētā veidā uz iepriekšminēto e-pastu.

Carnikavas novada Klientu apkalpošanas centrā pieejamas anketas stāstu iesniegšanai un ir iespēja atstāt fotogrāfiju oriģinālus, kuri pēc tam tiks atgriezti, sazinoties ar īpašnieku.

Vadlīnijas stāstu iesniegšanai

  • Stāsta/u tematam jāsaistās ar zvejniecības un/vai makšķerēšanas aroda īpašiem notikumiem, vēsturiskām atmiņām vai tradīcijām.
  • Iesniedzamo stāstu garums – ne vairāk par 1 A4 lpp. (1800 zīmes).
  • Stāstiem jābūt patiesiem, balstītiem uz personīgo pieredzi vai atmiņām par citu gūto pieredzi.
  • Stāstiem jāsaistās ar atmiņām, pieredzi, kas gūta Carnikavas novadā vai tuvu novada robežai.

 

Stāstu ievākšana norisinās Latvijas vides aizsardzības fonda finansētā projekta “Vesels dabas parks – vesels Tu!” ietvaros. Projekts tiek īstenots no 2017. gada jūnija līdz oktobrim. Projektu īsteno nodibinājums „Eko forums” sadarbībā ar Carnikavas novada pašvaldību un biedrību “Baltijas krasti”. Projekts tiek ieviests no 2017. gada jūnija līdz oktobrim.