Baltijas krasti aicina darbā vides projektu vadītāju!

Biedrība Baltijas krasti dibināta 2007. gadā, apvienojot dažādu jomu speciālistus, zinātniekus un ekspertus, veidojot daudzpusīgu, savstarpēji papildinošu komandu. Biedrības darbība ir saistīta ar visaptverošu vides sfēru, vienlaikus akcentējot gan zinātniski pētniecisko, gan praktisko darbību.

Biedrības Baltijas krasti galvenās darbības jomas, īstenojot gan valsts un pašvaldību, gan Eiropas Savienības finansētos projektus un galvenokārt fokusējoties uz vides izglītības un komunikācijas nodrošināšanu, ir saistītas ar:
• Ekosistēmām un to sniegtajiem pakalpojumiem;
• Dabas resursu ekonomisko novērtējumu;
• Bioloģisko daudzveidību;
• Klimatu un resursu politiku;
• Piekrastes eroziju un integrētu piekrastes plānošanu;
• Atbalstu politikas veidotājiem lēmumu pieņemšanai un sociālā dialoga veidošanai apkārtējās vides jautājumos.

GALVENIE PIENĀKUMI:
• Vadīt un ieviest pilna cikla vides projektus;
• Plānot un ieviest projekta aktivitātes atbilstoši laika grafikam un budžetam;
• Vadīt projekta finanšu plūsmu, gatavot atskaites par projekta gaitu un izpildes progresu;
• Piedalīties iepirkumu veikšanā;
• Nodrošināt komunikāciju ar projekta partneriem, projektā ieinteresētajām un iesaistītajām pusēm, tostarp organizējot vides izglītības un komunikācijas pasākumus un informatīvās kampaņas, tai skaitā iesaistoties to satura veidošanā;
• Identificēt un vadīt projekta riskus;
• Piedalīties jaunu projektu identificēšanā un projekta pieteikumu izstrādē.

PRASĪBAS KANDIDĀTAM:
• Augstākā izglītība (vides vai projektu vadības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību);
• Vēlama pieredze ES līdzfinansēto projektu vadībā;
• Izpratne un interese par vides aizsardzības tēmām Latvijas un Eiropas mērogā;
• Spēja teicami komunicēt latviešu un angļu valodās (mutiski un rakstiski);
• Pieredze veidot un izplatīt komunikācijas materiālus (rakstus, preses relīzes, sociālo tīklu ierakstus u.c.).

KOMPETENCES:
• Lieliskas komunikācijas, sarunu vadības un prezentācijas prasmes;
• Uz rezultātu orientēta, motivēta un atbildīga personība;
• Precizitāte, analītiska domāšana;
• Spēja strādāt stresa situācijās, vienlaikus risinot vairākus izaicinājumus.

PIEDĀVĀJAM:
• Interesantu un dinamisku darbu sadarbībā ar nozares ekspertiem;
• Elastīgu darba laiku;
• Iespēju īstenot savas idejas jauniem vides projektiem;
• Atsaucīgu un profesionālu kolēģu komandu;
• Progresīvu un konkurētspējīgu atalgojumu no 1600 līdz 2200 EUR mēnesī (bruto);
• Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika (3 mēneši);
• Mājīgu biroju Rīgas centra tuvumā;
• Darba devēja atbalstu profesionālajai izaugsmei (mācībām, kvalifikācijas celšanai).

CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc vēlies strādāt biedrībā “Baltijas krasti”, kādas ir Tavas spēcīgās puses, un kur tās ir pielietotas dzīvē (īss pieredzes stāsts), sūti uz e-pastu info@baltijaskrasti.lv līdz 20. martam!

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai kārtai.